Usługi

ADMINISTRACJA SYSTEMAMI

Szczegółowy monitoring to jeden z kluczowych aspektów naszej pracy. Dzięki niemu natychmiast dowiadujemy się o wszelkich nieprawidłowościach, często zanim staną się prawdziwą awarią. Na wykryte problemy reagujemy całodobowo.

Poza monitoringiem, wykonujemy wszystkie zadania związane z instalacją, konfiguracją i optymalizacją usług. Diagnozujemy problemy, wskazujemy "wąskie gardła" w aplikacji oraz dbamy o bezpieczeństwo danych.

W skład administracji wchodzi także projektowanie i migracja infrastruktury oraz tworzenie wydajnych i skalowalnych środowisk o wysokiej dostępności.

Co obejmuje monitoring?
Dostępność strony
Dostępność strony
Wiele podstron
Wiele podstron
Logikę biznesową
Logikę biznesową
Ważność domeny
Ważność domeny
Ważność certyfikatu
Ważność certyfikatu
Aktualizacje bezpieczeństwa
Aktualizacje bezpieczeństwa
Obciążenie systemu i zasoby
Obciążenie systemu i zasoby
Czasy odpowiedzi
Czasy odpowiedzi
Problemy wydajnościowe
Problemy wydajnościowe
oraz wiele innych czynników, zależnych od infrastruktury lub samej aplikacji

WSPARCIE DEVOPS

W ramach usługi wsparcia DevOps maksymalnie upraszczamy lub całkowicie automatyzujemy proces deploymentu aplikacji.

Dodatkowo staramy się ułatwić życie programistom tworząc środowiska testowe i narzędzia automatyzujące powtarzalne zadania.

DevOps to metodyka pracy, dlatego kluczową rolę odgrywa sprawna komunikacja. Każdy projekt otrzymuje dedykowanego opiekuna, który jednocześnie jest odpowiedzialny za wdrożenie reszty naszego zespołu w projekt. Pozwala to na efektywniejszą komunikację z Twoimi programistami, a jednocześnie nie uzależnia prac od jednej osoby.

 • GIT
 • Jenkins
 • Docker
 • Vagrant
 • Python
 • PHP
 • Ruby
 • NodeJs

BEZPIECZEŃSTWO

Nie jest to usługa, którą świadczymy osobno, ale zdecydowanie wymaga osobnego akapitu. Aspekty związane z bezpieczeństwem są nierozłączną częścią administracji systemem, inaczej nie moglibyśmy spać spokojnie.

Bezpieczeństwo to proces. Serwer zabezpieczony dziś, może być podatny na atak jutro. Nie da się też zagwarantować 100% bezpieczeństwa - można tylko minimalizować zagrożenia.

Osiągamy to przez regularne aktualizacje bezpieczeństwa, ograniczenie komunikacji z serwerem do minimum (firewall, VPN), zarządzanie dostępami, stosowanie bezpiecznych kanałów komunikacji (bye bye ftp), odpowiednią konfigurację usług (np. WAF, SSL), ochronę przed atakmi DDoS (CloudFlare, Radware) oraz regularne tworzenie kopii bezpieczeństwa.

 • Cloud Flare
 • Bacula
 • OpenVPN

POROZMAWIAJMY

Telefon
E-mail
Dodatkowe informacje
Weryfikacja *
* pola wymagane
 
Strona adminotaur.pl wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania opisane są w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz jej postanowienia.