Specjalista sprzedaży usług IT (B2B)

Specjalista sprzedaży usług IT (B2B) - Oferty pracy

Co będziesz sprzedawać?

Zajmujemy się monitoringiem serwerów i ich administracją. W przypadku gdy strony lub aplikacje naszych klientów przestają działać, reagujemy na problem całodobowo, przez cały rok. W pozostałym czasie dokładamy wszelkich starań, aby te awarie nigdy nie nastąpiły oraz wspieramy zespoły programistyczne naszych klientów.

Naszymi klientami są firmy z branży E-Commerce, Startupy, Software House'y oraz serwisy o wysokiej oglądalności.

Czym się będziesz zajmował?

Obowiązki, z jakimi będziesz miał do czynienia:

  • pozyskiwanie nowych partnerów oraz dbanie o długofalowe relacje (nasze nowe leady bardzo często pojawiają się z poleceń)
  • zamiana leadów na klientów
  • samodzielne wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • przygotowywanie ofert, umów w języku polskim i angielskim
  • uczestniczenie w eventach branżowych w Polsce i za granicą

Czego wymagamy?

Aby skutecznie realizować powyższe zadania, Twoje umiejętności komunikacyjne muszą być na wysokim poziomie. Dobra organizacja pracy jest kluczowa. Ważne są także umiejętności sprzedaży i negocjacji. Oferujemy wewnętrzne szkolenia produktowe, ale znajomość rynku IT (E-commerce/Startupy/Hostingi) jest bardzo istotna.

Szukamy osób z doświadczeniem, ale jeśli to jedyna rzecz, której Ci brakuje, wyślij CV i to zweryfikujemy :)

Co oferujemy w zamian?

  • wynagrodzenie zasadnicze + prowizje od sprzedaży
  • możliwość realizacji własnych pomysłów na sprzedaż lub generowanie leadów
  • niezbędne narzędzia pracy, tj. szybki notebook, telefon, kawa
  • prywatna opieka medyczna, multisport, owoce w biurze
  • pracę w młodym zespole i fajnej atmosferze
  • umowę o pracę lub dowolną inną formę zatrudnienia dogodną dla Ciebie

Wynagrodzenie

  • Umowa o pracę/zlecenie: 3600 - 5000 brutto (podstawa)
  • Atrakcyjne prowizje od sprzedaży (200 - 4000+ PLN netto)

Lokalizacja

  • Kraków, ul. Wygrana 9/4

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres:

praca@adminotaur.pl

Nie zapomnij o dopisku:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adminotaur Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).